Ugunsgrēks Kosmonautu ielā

Administratīvās inspekcijas vadītājs Pāvels Savickis informēja, ka piektdien, 21. janvārī, Administratīvās inspekcijas darbinieki, veicot darba pienākumus, pilsētas teritorijas apsekošanas laikā brauca ar dienesta transportlīdzekli un plkst. 09.36 Kosmonautu un Blaumaņa ielas krustojumā pamanīja dūmus. Nogriežoties pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Kosmonautu ielā 12/1, darbinieki konstatēja, ka no kāda dzīvokļa nāk dūmi.

Veicot situācijas pārbaudi uz vietas, Jānis Bondars sadzirdēja bērna saucienus pēc palīdzības, bet iekļūt dzīvoklī nebija iespējams, jo durvis bija aizslēgtas. J. Bondars, izspiežot loga rūti, kopā ar kādu vīrieti, kurš arī nāca palīgā, iekļuva dzīvoklī un izcēla ārā pa logu bērnu.

Rezultātā Administratīvās inspekcijas inspektors-lietvedis Jānis Bondars izglāba no degoša (piedūmota) dzīvokļa 5 gadus vecu zēnu. Savukārt, Administratīvās inspekcijas inspektors Andrejs Hodjuks bērnam uzlika savu dienesta virsjaku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?