Erudīts uzvarētāju komanda

Otrdien, 18. janvārī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” tiešsaistes platformā “Zoom” pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2022” otro sezonas spēli.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.–12. klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Ar Sprīdīti pa pasauli”, konkurss ir veltīts plaša spektra tēmu klāstam, aptverot gandrīz vai visus pasaules spilgtākos notikumus.

Otrajā spēlē tika pārstāvētas 6 vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes: Rēzeknes 2. vidusskola, Rēzeknes 5. vidusskola, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Rēzeknes tehnikums un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola. Otrajai spēlei noslēdzoties, trīs komandas ieguva vienādu punktu skaitu, bet papildjautājumi Rēzeknes 5. vidusskolas komandai atnesa uzvaru šajā spēlē, kopvērtējumā iegūstot 48 punktus.

Vēlamies izteikt pateicību visiem spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos virtuālajā erudīcijas konkursā, skolotājiem – konsultantiem par audzēkņu sagatavošanu spēlei, kā arī konkursa “Erudīts 2022” komandai!

Uz tikšanos nākamajā “Erudīts” spēlē, kas tiks rīkota šī gada 15. februārī.

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” jaunatnes darbiniece Dana Pavļukeviča

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?