Šaha turnīrs

Piektdien, 21.janvārī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika ģimeņu komandu turnīrs „Šaha Pasaule VI”. Sacensībās piedalījās astoņas Latgales reģiona komandas no Rēzeknes, Viļāniem un Ozolaines.

Pirms starta dalībnieki noklausījās ARPC pedagoga Andra Repeļa vadītā ģitārspēles pulciņa priekšnesumu un baudīja organizatoru sagatavotās siltās picas, karstos dzērienus un saldumus. Spēles, kā parasti, aizritēja draudzīgā atmosfērā. Komandas divu cilvēku sastāvā aizvadīja 5 spēles pēc FIDE noteikumiem ar ātrā šaha laika kontroli 10 minūtes plus 3 sekundes par gājienu.

Šogad galveno balvu un kausu izcīnīja rēzeknieši – Kuzņecovu ģimene (tētis Ilmārs un dēls Dzintars), kuri uzvarēja četrās spēlēs un 1 reizi cīnījās neizšķirti. Otrajā vietā Sondoru ģimene no Viļāniem, tētis Aleksandrs ar dēlu Vjačeslavu vinnēja trīs spēlēs, vienā noslēdza pamieru un vienu reizi zaudēja. Trešā godalgotā vieta Madžulu ģimenei (tētis Juris un dēls Artis), kuri uzvarēja divās spēlēs, divas reizes cīnījās neizšķirti un vienu reizi zaudēja.

Tradicionāli visi pasākuma dalībnieki saņēma ARPC „Zeimuļs” sarūpētas piemiņas veltes un ģimeņu kopā būšanas prieku. Paldies par lielo atbalstu ARPC „Zeimuļs” vadībai un metodiķei darbam ar bērniem un ģimenēm Olgai Strodei.

Sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?