Hokejs. Daugavpils un Rēzeknes komandas

Sestdien, 22. janvārī, Rēzeknes Olimpiskā centra ledus hallē notika labdarības hokeja spēle “Mēru kauss 2022”, kurā tikās Rēzeknes komanda domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča vadībā un Daugavpils komanda priekšsēdētāja Andreja Elksniņa vadībā. Draudzīgā spēle noslēdzās ar rezultātu 10:4 rēzekniešu labā, tomēr tas nav labdarības spēles galvenais ieguvums.

Ar Rēzeknes Jauniešu domes iniciatīvu bija izsludināta līdzekļu vākšana mūsdienīga televizora ar lielu ekrānu iegādei Rēzeknes Pensionāru sociālo pakalpojumu centra iemītniekiem. Labdarības pasākuma laikā pavisam savākti 677,39 eiro, un šie līdzekļi tika nodoti pārvaldei “Sociālais dienests”.

Pirms spēles ģimenes ar bērniem varēja piedalīties aizraujošās radošajās darbnīcās, kuras vadīja Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” pedagogi.

Rēzeknes valstspilsētas Jauniešu dome, pārvalde “Sociālais dienests” un Rēzeknes hokeja komanda no visas sirds pateicas visiem, kas atnāca atbalstīt mūsu komandu un ziedoja līdzekļus labdarībai.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?