Biedrība “Eņģeļi ar mums” 2021. gada decembrī uzsāka ziedojumu vākšanas kampaņu “Atbalsti mūs!”. Biedrība jau darbojas 12. gadu un pirmo reizi tiek organizēta vērienīga ziedojumu kampaņa projektā “Solis uz priekšu”. Biedrībai ir vairāki pamatdarbības mērķi: apzināt un sniegt atbalstu ģimenēm, kuras audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām; vecināt bērnu ar īpašām vajadzībām fizisko un garīgo attīstību, veicināt bērnu ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā, veicināt informācijas atbalstu un sadarboties ar citām NVO; dažādu pasākumu ģimenēm, bērniem ar īpašām vajadzībām organizēšana. Šobrīd biedrībā ir reģistrētas vairāk nekā 50 ģimenes no Latgales novadiem.

Katru vasaru biedrība organizē dažāda veida neformālās nometnes, kurās piedalās ģimenes kopā ar bērniem. Nometnēm tiek izvēlētas dažādas tēmas un aktivitātes. Tiek organizēti ikgadēji pasākumi un aktivitātes ģimenēm (modes skate “Odziņa”, Ziemassvētku pasākums, Lieldienu pasākumi ģimenēm u.c.). Katrs no tiem ir vērsts uz ģimeņu vērtību popularizēšanu un stiprināšanu, saliedētību, kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu un līdzdarbošanos ikdienā. Tiek realizēti projekti ģimeņu atbalstam, stiprināšanai un draudzīgas vides veidošanai.

Ziedojumu vākšanas kampaņā “Atbalsti mūs!” tiek īstenotas vairākas aktivitātes, kuru mērķis ir ne tikai vākt ziedojumus, bet arī stāstīt par paveiktajiem darbiem, nākotnes iecerēm, kā arī popularizēt biedrības tēlu. Šobrīd notiek nozīmīgs darbs pie jaunu ziedotāju un atbalstītāju apzināšanas. Tiek uzrunāti vietējie uzņēmēji, kuriem ir iespēja atbalstīt biedrību ne tikai finansiāli, bet arī ar savu preci vai pakalpojumiem.

Ziedojumu vākšanas kampaņā tiek aktīvi iesaistītas ģimenes un bērni/jaunieši ar īpašām vajadzībām. Tiek filmēti ģimeņu stāsti un muzikāli video ar pazīstamiem mūziķiem. Februārī notiks vairākas fotosesijas, kuru rezultātā taps foto plakāti. Pirms Lieldienām tiks organizēts labdarības kiosks, kur par simboliskiem ziedojumiem varēs nopirkt skaistus bērnu un jauniešu rokdarbus.

Ziedojumu kampaņā iegūtie ziedojumi tiks izmantoti biedrības “Eņģeļi ar mums” telpu tehniskās bāzes papildināšanai, kas būs nozīmīgs un vajadzīgs resurss veiksmīgai nākotnes darbībai, attīstībai, palīdzēs nodrošināt kvalitatīvu atbalstu bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām.

Projektu ”Solis uz priekšu” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

#AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #EEAgrants #EEAgrantsLatvia

Informāciju sagatavoja Agita Gailiša

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?