zēns brauc ar velosipēdu

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs” sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkni aicina skolēnus piedalīties vizuālās mākslas konkursā “Brauc ar velosipēdu droši!”. Konkursa mērķis ir pievērst jauno velosipēdistu uzmanību satiksmes drošības nozīmei un radīt izpratni par ceļu satiksmes noteikumiem.

Piedalīties konkursā var visi Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada skolas vecuma bērni un jaunieši. Zīmējuma lapas izmērs – A3. Zīmējumu var veikt jebkurā tehnikā, tiek gaidīti arī oriģināli darbu noformējumi. Vērtēšanas kritēriji: atbilstība tēmai, darba izpildījuma kvalitāte, oriģinalitāte.

Bērni un jaunieši aicināti iesniegt savus darbus Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” vai nosūtīt pa pastu ARPC, Krasta ielā 31, Rēzeknē, LV-4601 līdz 10. martam. Lūgums darba otrajā pusē norādīt autora vārdu, uzvārdu, vecumu un tālruņa numuru, darba nosaukumu, klasi, izglītības iestādi.

Konkursa uzvarētājiem tiks pasniegti ARPC “Zeimuļs” un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa diplomi un balvas, konkursa uzvarētājiem būs arī priekšrocība bezmaksas mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai.

Aicinām bērnus aktīvi piedalīties konkursā! Aicinām vecākus un pedagogus informēt bērnus par zīmējumu konkursu!

Konkursa nolikums

ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm Olga Strode

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?