Rēzeknieša karte pie ieejas skenera

No 1. februāra Rēzeknes valstspilsētas domes galvenajā ēkā (Atbrīvošanas alejā 93) pilsētas iedzīvotāji varēs iekļūt, veicot autentifikāciju ar Rēzeknieša karti. Apmeklētāju ērtībai piekļuve ar Karti domes ēkai tiek nodrošināta pa centrālo ēkas ieeju.

Ienākot domes ēkā, apmeklētājus apkalpos Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciālisti un sniegs informāciju par nepieciešamo pakalpojumu.

Lai ienāktu Rēzeknes valstspilsētas domē,

  • ja jums ir derīga Rēzeknieša karte, jārīkojas šādi: ienākot domes ēkā pa centrālajām ārdurvīm, pirms stikla durvīm Karte jāpieliek pie karšu lasītāja, kas atrodas labajā pusē. Noskanēs signāls un durvis atvērsies. Ja durvis neatveras, saziņai ar Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciālistu jāizmanto zvana poga “Zvanīt”. Izejot no domes ēkas, Karte jāpieliek pie karšu lasītāja, kas atrodas durvju labajā pusē un durvis atvērsies;
  • ja jums nav Rēzeknieša kartes, jārīkojas šādi: ienākot domes ēkā pa centrālajām ārdurvīm, pirms stikla durvīm ir jānospiež zvana poga “Zvanīt” saziņai ar Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciālistu. Izejot no domes ēkas, durvis jums atvērs Iedzīvotāju apkalpošanas centra darbinieki;
  • personām ar kustību traucējumiem piekļuve pieejama caur domes ēkas piebūves ieeju. Pie ārdurvīm jānospiež zvana poga “Zvanīt” saziņai ar Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciālistu.

Pašvaldība atgādina, ka ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāju pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta, kā arī apmeklētājiem jāievēro vispārējās epidemioloģiskās drošības prasības.

Iesniegumus, vēstules un citu korespondenci fiziskās un juridiskās personas var atstāt pastkastītē pie domes centrālajām durvīm.

Iedzīvotāju apkalpošanas centra tālr. 646 07609.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?