Sirds formā izvietotas grāmatas. Sirds vidū 2 plīša lāči ar sirdīm

Sagaidot februāri – mīlestības mēnesi, Rēzeknes pilsētas bibliotēkas sagatavojušas saviem apmeklētājiem vairākas grāmatu izstādes, kas veltītas mīlestības tematikai.

Līdz 16. februārim Rēzeknes Bērnu bibliotēkā (Dārzu ielā 37) apskatāma tematiska grāmatu izstāde “Sarkans kā…” no cikla “Varavīksnes krāsas grāmatu vākos”. Izstādē būs grāmatas, kurām ir sarkani vāki un kuras ir par mīlestību, tādējādi sasaistot sarkano krāsu gan ar februāri kā Valentīna dienas mēnesi, gan ar varavīksni.

Savukārt, no 11. līdz 17. februārim Rēzeknes Bērnu bibliotēkā lasītājiem būs atvērta vēl viena tematiska izstāde “Mīlestībai pa pēdām”. Tā būs preses izdevumu un grāmatu izstāde, kas veltīta Valentīna dienai. Izstādē varēs uzzināt, kā radās Valentīna diena, ko šajā dienā dara un kā tiek tā atzīmēta.

No 11. līdz 25. februārim Rēzeknes 2. bibliotēka (Atbrīvošanas alejā 166) aicina uz tematisku izstādi jauniešiem “Divas sirdis – viena mīlestība”. Izstādē būs skatāmas grāmatas par mīlestības tēmu jauniešu auditorijai, kā arī literatūra ar padomiem par attiecību veidošanu. Žurnālos būs lasāmi raksti par šo, jauniešiem tik aktuālo tēmu.

Tieši Valentīndienā, 14. februārī, Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā 2. stāvā (Atbrīvošanas alejā 81) “Randiņš ar noslēpumaino grāmatu”. Mīlestības dienai veltītajā grāmatu izstādē lasītāji tiks aicināti uz “randiņu” ar grāmatām, kuru nosaukumi nebūs zināmi. Noslēpumainās grāmatas būs īpašā iesaiņojumā, un katrai klāt būs pievienots neliels pārsteigums.

Visi pasākumi notiks “zaļajā” režīmā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?