Sniega motocikls vizina bērnus

Svētdien, 6. februārī, no plkst. 11.00 līdz 14.00 Krasta ielas promenādē notiks Sniega dienas aktivitātes, ko organizē Rēzeknes Sporta pārvalde sadarbībā ar ARPC “Zeimuļs” un Rēzeknes valstspilsētas Jauniešu domi.

Sniega diena ir lieliska iespēja ģimenēm kopā pavadīt brīvo laiku, atpūsties no ikdienas rūpēm, iesaistīties veselību veicinošās fiziskās aktivitātēs, kā arī atdzīvināt senlatviešu Meteņdienas tradīcijas. Sniega dienas programmā ieplānotas jautras un sportiskas sacensības, braukšana ar sniega motociklu, senlatviešu Meteņdienas tradicionālas izdarības un zupas vārīšana.

Sniegotajās aktivitātēs var iesaistīties bērni, jaunieši, ģimenes kopā ar bērniem bez vecuma ierobežojumiem. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Dalībniekiem, ierodoties pasākuma vietā, jāreģistrējas sportiskajām aktivitātēm. Aktivitāšu veikšanas secība pēc dalībnieku vēlēšanās.

Piedaloties aktivitātēs, katrs dalībnieks ir atbildīgs par epidemioloģisko drošības noteikumu ievērošanu saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību valstī. Pasākums notiek ”zaļajā” režīmā – ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem.

Foto: Sniega diena 2019. gadā. Autors: Aleksandrs Lebeds

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?