Jaunieši ar lēmumu pieņēmējiem OCR ledus hallē

Piektdien, 4. februārī, Rēzeknes Olimpiskā centra ledus hallē notika nakts pasākums “Slidošana ar lēmumu pieņēmējiem”, kur neformālā gaisotnē Rēzeknes valstspilsētas Jauniešu domes un skolu pašpārvalžu dalībnieki satikās ar domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču, priekšsēdētāja vietnieku Alekseju Stecu, deputātu un Olimpiskā centra vadītāju Vladimiru Bogdanovu un Sociālā dienesta vadītāja vietnieci Inesi Dukaļsku.

Slidošanas pasākums bija otrā daļa labdarības spēlei “Mēru kauss 2022”, kas notika 22. janvārī. “Mēru kausu” Rēzeknē organizēt ierosināja Rēzeknes Jauniešu dome sadarbībā ar pārvaldi “Sociālais dienests”.

Paldies lēmumu pieņēmējiem par atsaucību un dalību, jauniešiem par iesaisti un jaunām idejām, paldies par lieliskām aktivitātēm Sergejam Kondratjevam un Edītei Korklišai.

Rēzeknes jauniešu idejas vienmēr tiek atbalstītas, ja arī Tu vēlies realizēt savas idejas, sāc rakstīt Jaunatnes iniciatīvu projektu un saņem finansējumu no pašvaldības savas idejas realizēšanai! Jaunatnes iniciatīvu projektus varēs iesniegt jau no šī gada 1. marta.

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?