4 cilvēki. Spēles vadītāja zaķa tērpā, 2 vienādi ģērbti zēni, vīrietis vienam no zēniem palīdz ar florbola nūju sist pa bumbu

Svētdien, 6. februārī, Krasta ielas promenādē notika Sniega diena. Pasākuma programma bija sadalīta divās daļās, un dalībnieki varēja gan sacensties savā starpā, gan vienkārši baudīt ziemas priekus un aktivitātes. Sacensību daļā bija septiņas bāzes, kurās varēja uzrādīt rezultātu, stiepjot gumiju, metot maisu ar lāpstu, ripinot bumbiņu cauri labirintam, šļūcot no kalna ar ragaviņām, triecot boulinga ķegļus, sitot bumbiņu hokeja vārtos, kā arī piedaloties stafetē.

Bērni ar vecākiem aktīvi iesaistījās arī citās nodarbēs – piedalījās sniega un sejas apgleznošanas meistarklasēs, brauca no kalna ar slēpēm un snovbordiem, baudīja zupu un pankūkas. Par vienu no populārākajām aktivitātēm kļuva vizināšanās ar sniega motociklu, ko piedāvāja sporta biedrība “Sedna”.

Kopumā sniega dienas norisēs piedalījās 80 ģimenes. Sniegoto pasākumu organizēja Rēzeknes valstspilsētas domes Sporta pārvalde, ARPC “Zeimuļs” un Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?