V.Seiles iela

Iestājoties pavasarim un labvēlīgākiem laikapstākļiem ceļu remonta darbu veikšanai, Rēzeknē sāksies ne vien plašs ielu bedrīšu remonts, bet arī tiks kapitāli remontētas vairākas pilsētas ielas.

Jāatzīmē, ka šogad ielu seguma kapitālajam remontam pašvaldības budžetā ir paredzēti 3,7 miljoni eiro, kas ir par 174% (!) vairāk, nekā pagājušajā gadā.

Jau ir izsludināts iepirkums par būvdarbu veikšanu V.Seiles un A.Pumpura ielās. Martā plānots noslēgt līgumu ar būvuzņēmēju, kas tiks izraudzīts iepirkuma rezultātā. Šogad tiks veikta V.Seiles un A.Pumpura ielu rekonstrukcija pilnā apjomā, tas ir, tiks nomainītas visas pazemes komunikācijas, parādīsies jauns asfalta segums un tiks pārbūvēti gājēju celiņi.

Šobrīd tiek aktualizēta Blaumaņa ielas tehniskā dokumentācija, kur šogad plānots nomainīt asfalta segumu.

Tiklīdz to ļaus laikapstākļi, turpināsies remonta būvdarbi Kooperatīva šķērsielā un Pulkveža Brieža ielā (posmā no Zemnieku ielas līdz Krasta ielai) un sāksies Atmodas ielas rekonstrukcijas darbi, kur paredzēts nomainīt asfalta segumu, ielu apgaismojumu un pārbūvēt gājēju celiņus.

Šogad plānota arī Lubānas ielas posma rekonstrukcija no Raiņa ielas līdz Zemnieku ielai. Turklāt šajā ielas posmā, lai nodrošinātu gājēju drošību, tiks izbūvēts trotuārs un ielas dziļumā ievilktas komunikācijas līdz dažiem zemesgabaliem, kas ir izlikti izsolē un kurus var iegādāties privātmāju būvniecībai.

Lai saglabātu senās pilsētas garu, Dzirnavu ielas posmā šogad plānots atjaunot vēsturisko bruģakmens segumu. Pavasarī paredzēts izsludināt iepirkumu par šo darbu veikšanu.

Tāpat šogad plānots pabeigt Rīgas ielas un Stacijas ielas posma no Atbrīvošanas alejas līdz Zemnieku ielai rekonstrukciju.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?