Tējas krūze uz grāmatas gultā

Līdz 14. martam Latvijas Samariešu apvienība aicina pieteikties/pieteikt pilngadīgas personas ar garīga rakstura traucējumiem dalībai izmēģinājumprojektā par Atelpas brīdi.

Atelpas brīža (AB) pakalpojums mājoklī personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT) ir īslaicīgs sociālās aprūpes un uzraudzības pasākumu kopums personas ar GRT dzīvesvietā vai citā personai ar GRT drošā vidē, kas nav institūcija.

AB pakalpojums mājoklī personām ar GRT paredz kvalificēta aprūpes un uzraudzības pakalpojuma sniegšanu, kā arī drošu, saturīgu un lietderīgu dienas organizēšanu, sekmējot personas ar GRT vispusīgu attīstību un nodrošinot personas ar GRT īslaicīgu aprūpi, atslogojot personas ar GRT ikdienas aprūpes nodrošinātājus no aprūpes un uzraudzības pienākumu veikšanas.

Izmēģinājumprojektam var pieteikties pilngadīgas personas ar GRT, kas

  • ir Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis, vai personai ir izsniegta pastāvīgās uzturēšanās atļauja;
  • ir pilngadīga (no 18 gadiem);
  • ir persona ar GRT un VDEĀVK ir noteikusi smagu vai ļoti smagu invaliditāti (I vai II invaliditātes grupa);
  • persona ir izteikusi vēlmi saņemt AB pakalpojumu mājoklī.

Dalībai izmēģinājumprojektā kopumā tiks reģistrētas 50 pilngadīgas personas ar GRT (10 personas no katra Plānošanas reģiona), dalībnieki tiks reģistrēti pieteikšanās secībā, izvērtējot atbilstību izmēģinājumprojekta kritērijiem un nodrošinot iespējami plašu reģionālo pārklājumu.

Vairāk informācijas par projektu un pieteikuma anketa.

Atelpas brīža pakalpojuma mājoklī pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem apraksta izstrāde un aprobācija tiek veikta Labklājības ministrijas Eiropas Sociālā fonda projekta (ESF) nr. 9.2.2.2/16/I/001 “Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide” ietvaros ar ESF līdzfinansējumu. Apraksta izstrādi un aprobēšanu izmēģinājumprojektā veic biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?