Startē Gunta Vaičule

Ceturtdien, 10. februārī, Tartū (Igaunija) jau desmito reizi norisinājās leģendārā igauņu trenera Martina Kutmana piemiņas balvu izcīņa vieglatlētikā. Tradicionāli šajās sacensībās startē arī Latvijas vieglatlēti, šoreiz – četri labākie sprinteri. Starp tiem Gunta Vaičule, kura 400 m distancē finišēja pirmā ar augstvērtīgu rezultātu – 53,17 sek. (tikai par 0,51 sek. atpaliek no pašai piederošā Latvijas rekorda telpās 52,66 sek.). Apsveicam!

Pirms tam sestdien, 5. februārī, Valmierā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas Vieglatlētikas savienības sacensību vieglatlētikā “Sportland Kauss 2022”. Turp devās arī Rēzeknes vieglatlēti. Lieliski šajās sacensībās nostartēja Gunta Vaičule, kura uzrādīja šo sacensību augstvērtīgāko rezultātu – 1144 punkti, kas sasniegts finišējot pirmajai 300 m skrējienā (37,34 sek.), augstvērtīgs rezultāts arī 200 m skrējienā – 23,81 sek. (1101 punkti), kas tika uzrādīts priekšsacīkstēs un bija šo sacensību labākais rezultāts (finālskrējienā Gunta nepiedalījās).

Trešo vietu U-18 vecuma grupā lodes grūšanā (lodes svars 5 kg) ar personīgo rekordu (10,64 m) izcīnīja Einārs Dzerviks. Ar personīgo rekordu telpās 800 m distancē astotajā vietā pieaugušo konkurencē finišēja Jānis Seņkāns (1:57,62 min.). Šajā distancē ar četrpadsmito rezultātu finišēja Dāvis Keišs (2:09,93 min.), viņš šajās sacensībās pirmo reizi telpās skrēja 800 m.