No 12. līdz 13. februārim Rēzeknes Šaha klubā notika Rēzeknes valstspilsētas 2022. gada atklātais individuālais šaha čempionāts. Tajā piedalījās 19 šahisti no Rīgas, Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes, kā arī Balvu un Rēzeknes novadu pārstāvji. Turnīrs ar starptautiskā reitinga aprēķinu aizritēja septiņās kārtās ar laika kontroli 40 minūtes plus 15 sekundes par gājienu.

Uzvarot visās partijās par Rēzeknes čempionu kļuva  19-gadīgais nacionālais meistars no Rīgas Rihards Bekasovs. Otrajā vietā ar 5 punktiem rēzeknietis Nikolajs Puziņa. Bronzas godalgu izcīnīja Jēkabpils sporta skolas pārstāvis Renārs Petrovs, viņa kontā 4,5 punkti. Tikpat daudz punktu meistarkandidātam no Rēzeknes Edgaram Urtānam. Viņam kopvērtējumā 4.vieta un balva.

Labākais jaunietis – Martijs Krakops no Tilžas ar 4,5 punktiem. Sudraba godalgu jauniešu vidū saņēma rēzekniete MK Anna Kazmerika (arī 4,5 punkti). Jauniešu bronza ceļo uz Daugavpili. To izcīnīja biedrības “Daugava Chess” pārstāvis Jegors Andrusevičs (4 punkti). Labākā seniora tituls rēzeknietim Georgijam Nikiforovam (3 punkti).

Sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?