Rēzeknes valstspilsētas domes ēka ar Ukrainas karogu

Pirmdien, 28. februārī notika Rēzeknes valstspilsētas domes ārkārtas sēde, kurā deputāti vienbalsīgi pieņēma rezolūciju, paužot atbalstu Ukrainai.

Ar lielu satraukumu sekojam līdzi notiekošajam Eiropas Savienības kaimiņvalstī Ukrainā, Krievijas Federācijai realizējot agresīvas militārās darbības pret Ukrainu, tāpēc, lai sniegtu atbalstu Ukrainai un solidarizējoties ar Ukrainas tautu un tās iedzīvotājiem, aizstāvot demokrātijas un tiesiskuma vērtības Rēzeknes valstspilsētas dome pieņem rezolūciju, ar kuru:

  1. Nosodām Krievijas Federācijas militāro uzbrukumu Ukrainai un tās tautai;
  2. Paužam solidaritātes apliecinājumu Ukrainas tautai;
  3. Atbalstām Ukrainas valsti un tautu, tās neatkarību, suverenitāti un teritoriālo nedalāmību;
  4. Paužam gatavību sniegt atbalstu Ukrainas tautai, kas cietusi militārā uzbrukumā, izmantojot Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības rīcībā esošos resursus;
  5. Aicinām sabiedrību saliedēties par mieru Ukrainā un sniegt atbalstu cilvēkiem, kas cietuši militārā uzbrukumā, nepalikt vienaldzīgiem un iesaistīties palīdzības vākšanas kampaņās;
  6. Aicinām iedzīvotājus neuzlikt atbildību par notiekošo karadarbību Latvijas krievvalodīgajiem un neveicināt naida kurināšanu, saglabājot mieru un Latvijas iekšējo stabilitāti.
0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?