Sakarā ar to, ka 1. martā valstī beidzas Covid-19 dēļ izsludinātā ārkārtējā situācija, tiek mainīti arī Rēzeknieša kartes izmantošanas nosacījumi atlaidēm braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā un tiek atcelti daži ierobežojumi braukšanai sabiedriskajā transportā, kas bija spēkā ārkārtas situācijas laikā.

Pirmkārt, braukšanas maksas atvieglojumus ar Rēzeknieša karti varēs izmantot visi pasažieri. Līdz ar ārkārtējās situācijas beigām tiek atcelta arī prasība par sadarbspējīga COVID – 19 sertifikāta nepieciešamību braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanai SIA “Rēzeknes satiksme” autobusos.

Otrkārt, tiek atcelti pasažieru skaita ierobežojumi autobusos. MK grozījumi paredz, ka, sniedzot sabiedriskā transporta pakalpojumus, autobusos var uzņemt tik daudz pasažieru, cik atbilst izgatavotāja noteiktajai sabiedriskā transportlīdzekļa ietilpībai.

Neskatoties uz to, ka no 01. marta tiek atviegloti epidemioloģiskās drošības pasākumi autobusos, SIA “Rēzeknes satiksme” atgādina, ka iekāpjot autobusā un brauciena laikā obligāti jālieto medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta.

Tāpat pasažieri tiek aicināti izvērtēt sava brauciena nepieciešamību un īsāku attālumu mērot ar kājām, rekomendēts braukt laikā, kad sabiedriskajā transportā ir mazāk pasažieru, iespēju robežās jācenšas ievērot distance.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?