būvdarbu veicēji sporta zālē

Neskatoties uz ziemas sezonu, sporta centrā “Celtnieks” ziemeļu mikrorajonā notiek aktīvi būvdarbi. Paredzēts, ka atjaunotais objekts tiks nodots ekspluatācijā šī gada beigās.

Kopējās investīcijas projektā plānotas 2,1 miljona eiro apmērā, no tiem 1,3 miljoni eiro ir valsts budžeta līdzekļi.

Līdzfinansējuma meklēšana bija ilga un smaga. Tehniskā dokumentācija tika sagatavota iepriekš. Lai noteiktu kopējo summu, tika veikts iepirkums par darbu apjomu. Vārdu sakot, pašvaldība izdarīja visu nepieciešamo, lai varētu uzsākt projekta realizāciju, tiklīdz radīsies iespēja, un ne velti. Valsts ir atvērusi programmu augstas gatavības projektu finansēšanai.

Atgādinām, ka projektā papildu ēkas energoefektivitātes uzlabošanai tiek plānota vērienīga iekšējā pārbūve. Pirmajā stāvā paredzētas ģērbtuves, dušas, saimniecības telpas un telpas inventāram. Tāpat ēkā būs 1. kategorijas šautuve, basketbola zāle, treneru telpa, lifts u.c. Otrajā stāvā būs aerobikas un deju zāles, komentētāju kabīne, dušas un tualetes. Trešajā stāvā būs cīņu zāle un citas telpas treneru un sportistu vajadzībām.

Interesanti, ka basketbola zālē tiks uzstādīti pārvietojami grozi un grīdā montējams volejbola tīkls. Tiks aprīkotas zviedru un alpīnisma sienas. Tribīnes plānots pasūtīt pie sertificēta piegādātāja, un tās būs saliekamas manuāli.

Tas viss sagaida mūs tuvākajā laikā, bet pašlaik notiek ārējo inženiertīklu: ūdensvada, kanalizācijas un lietusūdens noteku izbūve. Pirmā stāva piebūvē izbetonētas grīdas, notiek otrā stāva pārseguma montāža, trenažieru zālē grīdas tiek siltinātas.

Darbus veic uzņēmums “Latgales būve”, būvuzraudzību – SIA “Marčuks”, projektēšanas uzraudzību – SIA “Vides projektu studija”.

Visas šīs idejas galvenais mērķis ir sporta kompleksa iznomāšana sporta klubu vajadzībām, tādējādi paplašinot pilsētas iedzīvotāju iespējas kvalitatīvi nodarboties ar dažādiem sporta veidiem.

Par sporta kompleksa vēsturi lasiet pašvaldības izdevuma “Rēzeknes vēstnesis” 26. februāra numurā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?