Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu mazajiem biznesa projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā, paaugstināt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Projekta iesniedzēji: Rēzeknes pilsētā deklarēti jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem, Rēzeknes pilsētas teritorijā reģistrēti jaundibinātie individuālie komersanti un uzņēmumi.

Konkursa nolikums pieejams Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”, Krasta ielā 31, 2. stāva 2.8. kab. katru darbadienu no plkst. 13.00 līdz 15.00. Projekta pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2022. gada 20. martam (ieskaitot) ARPC 2.8. kab. ar norādi „Jauniešu mazo biznesa projektu konkursam” vai nosūtīt pa pastu ARPC, Krasta iela 31, Rēzeknē, LV-4600.

Papildus informācija: E.Ivanova, ARPC jaunatnes lietu speciāliste, t. 646 22599, 26033202.

5 Comments
 1. rita 4 mēnešiem atpakaļ

  Kur varētu atrast informāciju par iepriekšējos gados līdzfinansējumu ieguvušo projektu likteni? Kā tad ir veicies jauniešiem ar uzņēmējdarbību un profesionālo izaugsmi?

 2. rita 4 mēnešiem atpakaļ

  Pateicība par izsmeļošo atbildi.

 3. Žanis 4 mēnešiem atpakaļ

  Sveiki!
  Lai pretendētu uz līdzfinansējuma piešķiršanu, jābūt pirms tā reģistrētai kādā no uzņēmējdarbības formām(IK/SIA) vai var pretendēt arī tad, ja ir vienkārši ideja?

 4. Eleonora Ivanova 4 mēnešiem atpakaļ

  Labdien! Saskaņā ar nolikumu 3.5.1. punktu Rēzeknes pilsētas domes finansējums jauniešu mazajiem biznesa projektiem tiek piešķirts:
  3.5.1. uzņēmējdarbības reģistrēšanai;
  Ja projekts tiek atbalstīts, tad uzņēmumam ir jābūt reģistrētam uz finansējuma piešķiršanas līguma parakstīšanas brīdi. Plānojot projektu un uzņēmējdarbības veidu, pievērsiet uzmanību nodokļu režīma izmaiņām 2022.-2023. gadā.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?