Rēzeknes valstspilsētas dome

No 7. marta Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības vadība, nozaru pārvalžu, iestāžu, aģentūras vadītāji un administrācijas darbinieki darba pienākumus veic klātienes režīmā. Pašvaldības darba grupu un komisiju darbs, kā arī domes komiteju un domes sēdes turpmāk notiks klātienes vai attālinātā režīmā, par norises formātu paziņojot iepriekš, likumā noteiktajā kārtībā.

Tāpat kā iepriekš, pašvaldības darbinieki un amatpersonas savus darba pienākumus var veikt tikai tad, ja ir uzrādīts primārās vakcinācijas, balstvakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Apmeklētāju pieņemšana Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā un pakalpojumu sniegšana klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot Ministru kabineta noteikumu “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības. Atgādināsim, ka Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības galvenajā ēkā (Atbrīvošanas alejā 93) pilsētas iedzīvotāji var iekļūt pa centrālo ieeju, veicot autentifikāciju ar Rēzeknieša karti. Ja nav Rēzeknieša kartes, jāspiež zvana poga (plašāk).

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?