Darba devējs rāda datorā diviem jauniešiem

Pēc divu gadu pārtraukuma, 6. aprīlī, notiks Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotais karjeras izglītības programmas pasākums skolēniem “Ēnu diena”. Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs un pašvaldības iestādes aktīvi iesaistīsies Ēnu dienā, piedāvājot desmit dažādas vakances. Skolēniem būs iespēja “ēnot” un iepazīt domes priekšsēdētāja, Kultūras un tūrisma centra vadītāja, sporta skolas direktora, Dienas aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu vadītāja un citu atbildīgu amatu pārstāvju darba ikdienu.

Pieteikties vakancēm skolēni, potenciālie Ēnotāji varēs sākt 9. martā tīmekļa vietnē https://enudiena.lv/. Pieteikšanās un pieteikumu izvērtēšana notiks 3 kārtās no 9. līdz 31. martam.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4–6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu dienu organizē lielākā karjeras izglītības organizācija JA Latvia.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Attēlā: Ēnu diena 2020. gadā. Autors: Aleksandrs Lebeds

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?