spēlē 3 klarnetisti ar Ukrainas karodziņiem uz pultīm, aiz viņiem saksofonisti

Sestdien, 19. martā, plkst. 12.00 Rēzeknē pie Latgales vēstniecības GORS pazīstami Latvijas,  Latgales mūziķi un kori veltīs savus priekšnesumus Ukrainas atbalstam, vienojoties labdarības koncertā “Ukrainas Brīvībai”. Koncertu organizē Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība un Rēzeknes novada pašvaldība, pēc mūziķa Ralfa Eilanda iniciatīvas.

Rēzeknē paredzētais koncerts, tāpat kā tas bija 25. februārī Rīgā pie Kongresu nama, ir brīvprātīgs kultūras nozares pārstāvju atbalsts Ukrainai. Visiem zināms, ka Ukraina šobrīd piedzīvo plaša mēroga Krievijas militāro agresiju. Mūzika un dziesmas, tautas kopā būšana ir saikne, kas vieno Latvijas un Ukrainas tautas, tā mēs šeit, Rēzeknē, varēsim paust atbalstu un reizē izteikt protestu pret agresiju, kas tiek realizēta Ukrainā, Eiropā.

Koncerta pirmajā daļā skanēs latviešu, ukraiņu tautas, kora dziesmas, klātesošos uzrunās Latvijā labi zināmais latviešu kino, teātra un operas režisors Viesturs Kairišs. Ar savu klātbūtni pagodinās arī Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko. Pasākuma otrajā daļā uzstāsies pazīstami Latvijas un Latgales mūziķi.

Koncerta laikā cilvēki tiks aicināti ziedot visdažādākajos veidos – gan zvanot uz Ziedot.lv labdarības tālruni 90006086, gan ziedojot uz vietas naudas līdzekļus. Tāpat darbosies humanitārās palīdzības pieņemšanas punkts. Ukrainas karavīriem ir nepieciešamas marles saites, brūču spilventiņi, dezinfekcijas līdzekļi u.tml. Savukārt, Ukrainas bēgļu ģimenēm Rēzeknē nepieciešamo lietu sarakstu atradīsiet Facebook lapā “Palīdzība Ukraiņu ģimenēm Rēzeknē”.

Būsim kopā, dalīsimies emocijās un sirdssiltumā ar Ukrainas ļaudīm, kam tas ir ļoti nepieciešams brīdī, kad viņu zemē valda karš un iznīcība!

Mūziķi dalībai Ukrainas atbalsta koncertā vēl var pieteikties, rakstot uz e-pastu: management@ralfseilands.com

1 Comment
  1. IGORS 4 mēnešiem atpakaļ

    vai būs iespēja ziedot asinis

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?