Atbrīvošanas aleja, skats uz pieminekli "Vienoti Latvijai"

Uzlabojoties laikapstākļiem, Rēzeknes ielās ir sākušies aktīvi smilšu un putekļu vākšanas darbi no pilsētas ceļiem un trotuāriem. Pagaidām šo darbu uzņēmuma “Clean R” pārstāvji veic manuāli, jo traktorus, kas ir aprīkoti mehāniskai ielu tīrīšanai ar ūdeni, pagaidām vēl nevar izmantot sala dēļ no rītiem. Aprīļa sākumā plānots sākt regulāru ielu braucamās daļas gar apmalēm tīrīšanu ar speciālu vākšanas tehniku.

Šobrīd darbi notiek tajos ceļu posmos, kur nav ledus – tiek tīrīts viadukts un Atbrīvošanas aleja posmā no Pils ielas līdz 18. Novembra ielai. Kā informēja Pilsētvides un attīstības pārvaldes vides un ainavu pārvaldības speciāliste Natālija Siņicina, visiem pilsētas pavasara tīrīšanas darbiem no smilšu, sāls un putekļu maisījuma jābūt pabeigtiem līdz 1. jūnijam. Tomēr, kā rāda prakse, maija vidū smiltis, kas tiek izmantotas ziemā ielu un trotuāru kaisīšanai, parasti jau ir pilnībā novāktas.

Tāpat pašvaldība atgādina, ka šogad Lielā Talka notiks 30. aprīlī un ikviens rēzeknietis varēs piedalīties dzimtās pilsētas sakopšanā.

2 Comments
  1. Līga 4 mēnešiem atpakaļ

    Iztīriet ātrāk kvalitatīvi Dzelzceļnieku ielu un Lubānas ielu. Tur starp daudzīvokļu mājām pa Dzelzceļnieku ielu nepārtraukti brauc smagais kravu autotransports. Tik daudz putekļu, ka nevaram ne logu atvērt ne ar bērnu pastaigāt.

  2. ruta 3 mēnešiem atpakaļ

    Pilsētas Ziemeļu mikrorajona jaunizveidotajā parkā celiņi ar smiltīm, zariem, suņu mēsliem u.c. Sniegs jau sen nokusis, bet parka celiņi, it sevišķi sarkanie ir drausmīgā stāvoklī. Vairākās vietās ziemā ceļu tīrāmais traktors ir izplēsis sarkanā uzklājuma gabalus. Katru dienu darbinieks it kā kaut ko dara, bet tīrāk nepaliek. Vai jāgaida līdz 1.jūnijam, vai 30.aprīļa talka , lai sakoptu parku. Pilsētā pabalstus maksā arī “simtlatniekiem”. Ar uzkopšanu Rēzeknē visu laiku ir problēmas. Domē taču ir atbildīgās personas, kam būtu jākontrolē šis lauciņš.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?