Daudz bērnu ar baltiem baloniem Zeimuļa zālē

Ceturtdien, 17. martā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika pasākums “Kopā par drošību!”, kas tika organizēts par godu programmas “Drošības mācību klase” septiņu gadu dzimšanas dienai.

Lai padarītu drošāku bērnu ikdienu gan uz ielas, gan sadzīvē, pirms septiņiem gadiem ARPC “Zeimuļs” sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi, Rēzeknes Izglītības pārvaldi, un ar Rēzeknes valstspilsētas domes atbalstu izveidoja Drošības mācību klasi bērniem. Kā informēja ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbā ar ģimenēm un bērniem Olga Strode, šo gadu laikā Zeimuļa profesionālo pedagogu vadībā daudzi Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada skolēni Drošības mācību klasē ir apguvuši zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un drošību ikdienas dzīvē.

Pasākuma atklāšanā ARPC “Zeimuļs” vadītāja Jevgenija Kušča atzīmēja, cik ļoti svarīga ir bērnu drošība, tāpēc ir nepieciešams izglītot bērnus un jauniešus dažādos drošības jautājumos. Savukārt, pasākuma goda viesis Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa priekšnieks Gunārs Paškevičs uzsvēra Valsts policijas un ARPC “Zeimuļs” sadarbības nozīmi, kas dod iespēju bērniem un jauniešiem mācīties Drošības klasē, uzlabojot zināšanas par drošību.

Par atsaucību, veiksmīgu sadarbību, atbalstu un ieguldījumu bērnu un jauniešu drošības izglītībā tika pasniegta pateicība Valsts Policijas Latgales reģiona Rēzeknes iecirkņa vadītājam Gunāram Paškevičam un viņa komandai.

Pasākumā notika arī neliela mācību klases nodarbību prezentācija, konkursi ar jautājumiem kopā ar Drošības mācību klases pedagogu, Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas vecāko inspektoru Ēriku Pudenko.

Ar skaistu dziesmu pasākuma viesus priecēja ARPC “Zeimuļs” vokālās studijas audzēkņi (pedagoģe Tatjana Klomāne).

Notika arī vizuālās mākslas konkursa “Brauc ar velosipēdu droši!” uzvarētāju apbalvošana, kura rezultāti pārspēja visas gaidas – mēneša laikā tika iesniegti 90 zīmējumi. Konkursā piedalījās bērni vecumā no 4 līdz 17 gadiem no Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra, Kaunatas vidusskolas, Rēzeknes skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, kā arī ARPC “Zeimuļs” pulciņu dalībnieki.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?