Cilvēki koncertā GORA stāvvietā

Labdarības koncertā Ukrainas atbalstam, kas notika 19. martā pie Latgales vēstniecības GORS, Rēzeknes iedzīvotāji saziedoja 3 655,82 eiro. Visi šie līdzekļi tiks izmantoti Ukrainas civiliedzīvotāju, kuri, glābjoties no kara, atraduši patvērumu mūsu pilsētā, vajadzību nodrošināšanai.

Ziedojumu summa par zvaniem uz labdarības tālruni koncerta laikā (no plkst. 12.00 līdz 16.00) būs zināma tikai aprīļa sākumā, un visi līdzekļi tiks pārskaitīti Rēzeknei pie mums reģistrēto Ukrainas bēgļu vajadzībām.

Rēzeknieši uz speciālu telti ziedojumu vākšanai nesa arī mantas un produktus, kas arī ir svarīgs atbalsts nelaimē nokļuvušajiem cilvēkiem. Apģērbs visu vecumu cilvēkiem, bērnu apavi, autiņbiksītes, segas, pledi, putraimi, šokolāde – un tas pat vēl nav viss saziedoto mantu saraksts. Īpaša pateicība mednieku kolektīvam, kurš dalījās ar medījuma desām un medījuma gaļas konserviem. Visas mantas sašķiroja Rēzeknes pilsētas Sociālā dienesta darbinieki. Apģērbs un produkti ar īsu derīguma termiņu tika nodoti ukraiņu ģimenēm, bet daļa no mantām ir atstāta rezervē un tiks izmantota nepieciešamības gadījumā.

Atgādināsim, ka labdarības koncertu “Ukrainas brīvībai” organizēja Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība un Rēzeknes novada pašvaldība, atsaucoties uz mūziķa Ralfa Eilanda iniciatīvu.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība pateicas visiem koncerta dalībniekiem un pilsētas un novada iedzīvotājiem par atbalstu un patieso vēlmi palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem cilvēkiem!

Informācija par atbalsta sniegšanas un saņemšanas iespējām Ukrainas iedzīvotājiem Rēzeknē ir atrodama sadaļā “Palīdzība Ukrainai”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?