Biedrība “Eņģeļi ar mums” ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu programmā “Pats savam saimes galdam” uzsāk projekta “Dārzu veltes ģimenēm Rēzeknes un Ludzas pusē” īstenošanu. Projekta realizācijas laiks ir no 15. marta līdz 30. septembrim. Tajā piedalīsies vismaz 25 ģimenes no Rēzeknes, Rēzeknes novada un Ludzas novada.

Projekta īstenošanas laikā biedrības ģimenes saņems sēklas, stādus, ogulājus, dārza darba rīkus un piederumus konservēšanai, lai varētu patstāvīgi savos mazdārziņos izaudzēt pārtikas produktus gan tūlītējai lietošanai, gan arī uzglabāšanai ziemai. Ģimenes pašas izrādīs iniciatīvu un līdzdarbosies, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti, pilnveidotu savas prasmes un papildinātu zināšanas zemkopības darbu veikšanā. Katrai ģimenei būs iespēja saņemt konsultāciju par augsnes sagatavošanu, sēklu sēšanu, augu stādīšanu un kopšanu u.c. Dalībniekiem būs iespēja dalīties ar savu pieredzi un uzklausīt citu ģimeņu pieredzi.

Projekta otrajā daļā tiks izveidota foto recepšu izstāde “Recepšu karuselis”. Izmantojot izaudzētos pārtikas produktus un garšvielas, ģimenes pagatavos dažāda veida ēdienus, konservus utt. Katra ģimene veidos foto receptes, atspoguļojot pagatavotos ēdienus. No tām tiks izveidota nebijusi recepšu izstāde. Pēc tam akcijā “Labais vairo labo” iesaistītās ģimenes veiks nelielus, simboliskus dāvinājumus ģimenēm, kurām nav iespējas izaudzēt pārtikas produktus. Daļa no izaudzētajiem produktiem tiks izmantoti praktiskajās nodarbības bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām.

Afiša

 

Informāciju sagatavoja Agita Gailiša

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?