3 bērnu deju pāri un sieviete

Ar lielu prieku un entuziasmu ir atsākusies deju sezona, kur SDK “Viva” dejotāji martā ir paguvuši parādīt savu labāko sniegumu 2022. gada Latvijas valsts čempionātos.

12. martā Daugavpilī norisinājās Latvijas Sporta deju federācijas (LSDF) Latvijas valsts 10 deju čempionāts, kurā bija iespēja piedalīties dažādām vecuma un kvalifikācijas grupām.

SDK “Viva” dejotāji parādīja lieliskus rezultātus. Mazākie, iesācēju grupas dejotāji, kuri ieguva 1. vietas: Everts Opolais un Sofija Ovsjankina, Marks Zaicevs un Adelīna Ivanova, Everts Opolais un Aleksa Silagaile, Aivis Babris un Kintija Ledvika, Normunds Opolais un Nikola Ovsjankina, Pavels Zavadskis un Paula Pontaga, Aleksandrs Roberts Upītis un Anastasija Mazurova. Meiteņu solo dejās 1. vieta: Rēzija Beinaroviča, Aleksa Silagaile, Adelīna Ivanova, Eva Kotova un Agnese Kravale.

Bērni II grupā E4 klasē 2. vieta Aleksandram Robertam Upītim un Anastasijai Mazurovai. Juniori II grupā D klasē Standarta dejās 1. vieta Denisam Pavlovskim un Alitai Krastiņai. Juniori II grupā D klasē Latīņamerikas dejās 1. vieta Denisam Pavlovskim un Alitai Krastiņai, 2. vieta šajā grupā Maksimam Avdijonokam un Ksenijai Fjodorovai. Jauniešu C-B grupā Latīņamerikas dejās par uzvarētājiem kļuva Danila Maļinovskis ar partneri Daniellu Čiževsku.

Latvijas valsts 10 deju čempionāta grupās arī SDK “Viva” dejotāji guva uzvaras – Bērnu grupā finālā iekļuva un 4. vietu izcīnīja Markuss Kalniņš un Džesika Morderere, Juniori I grupā 8 deju programmā 4. vieta Valteram Kotānam un Mirabellai Rudusānei.

Jauniešu grupā 11 pāru konkurencē 5. vieta Ņikitam Bogdanovam un Sanitai Misiņai, U-21 grupā par valsts čempioniem kļuva Daniils Buinickis un Darja Dmitrijeva, 3. vieta Ņikitam Bogdanovam un Sanitai Misiņai. Pieaugušo grupā 3. vieta Daniilam Buinickim un Darjai Dmitrijevai.

19. – 20. martā Valmierā norisinājās LSDF Latvijas valsts čempionāti Standarta deju un Latīņamerikas deju programmās, kā arī Latvijas meistarsacīkstes.

Iesācēju grupā SDK “Viva” mazie dejotāji ir 1. vietā. Uzvara ir Normundam Opolajam un Nikolai Ovsjankinai, Pavelam Zavadskim un Paulai Pontagai. Bērni II grupā E4 klasē 4. vieta ir Aleksandram Robertam Upītim un Anastasijai Mazurovai. Juniori I E6 klasē 4. vietu 11 pāru konkurencē izcīnīja Oskars Kivrāns ar partneri Vanesu Volkovu.

Juniori II D klasē Standarta dejās 5. vieta ir Denisam Pavlovskim un Alitai Krastiņai, taču Latīņamerikas deju programmā viņi izcīnīja augsto 3. vietu.

Latvijas valsts čempionātos rezultāti arī tika sasniegti labi rezultāti. Bērnu grupā finālā iekļuva un 6. vietu Standarta dejās un 7. vietu Latīņamerikas dejās izcīnīja Markuss Kalniņš ar partneri Džesiku Mordereri. Juniori I grupā Latīņamerikas dejās 5. vieta Valteram Kotānam un Mirabellai Rudusānei.

U-21 grupā Latīņamerikas dejās augstā 2. vieta Daniilam Buinickim un Darjai Dmitrijevai, 3. vieta Ņikitam Bogdanovam un Sanitai Misiņai, kas jauniešu grupā 21 pāru konkurencē izcīnīja vietu finālā un palika 6. vietā. U-21 grupā Standarta dejās 3. vieta ir Ņikitam Bogdanovam un Sanitai Misiņai, 4. vieta Daniilam Buinickim un Darjai Dmitrijevai.

Sveicam vecākus un dejotājus ar augstajiem sasniegumiem, liels paldies par komandas saliedēto darbu, kas palīdz sasniegt kopējos mērķus!

Informāciju sagatavoja Ilona Kalniņa, SDK “Viva”