Vai esat dzirdējuši par Dakteri klaunu un viņa labajiem darbiem, iepriecinot un uzmundrinot mazos pacientus, kas ārstējas slimnīcās? Tad lūk, jums ir iespēja atbalstīt pašu Dr. Klaunu, lai labie darbi varētu turpināties un iet plašumā.

Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nams aicina ikvienu iesaistīties ziedojumu vākšanas kampaņā organizācijai „Dakteris klauns”. Ar šo mērķi no 3. līdz 9. aprīlim tiek organizēta labdarības nedēļa „Mans draugs – Dakteris klauns!”, piedāvājot veselu virkni interesantu un izzinošu pasākumu.

Svētdien, 3. aprīlī plkst. 12.00 paredzēta labdarības nedēļas atklāšana. Nacionālo biedrību kultūras nama teritorijā notiks labdarības tirdziņš, kur pieaugušie varēs iegādāties daudzas noderīgas lietas, bet bērniem būs iespēja rotaļāties ar animatoru, nofotografēties ar dažādiem dzīvniekiem (maskām), priecāties par gaisa burbuļu šovu, kā arī klausīties dzīvo mūziku.

Otrdien, 5. aprīlī plkst. 14.00 Nacionālo biedrību kultūras namā notiks sirsniņu šūšanas darbnīca. Uz pasākumu gaidīti visi interesenti – gan bērni, gan pieaugušie, kas vēlas izgatavot skaistas mīkstās sirsniņas. Meistarklasi vadīs Larisa Beilo.

Savukārt, ceturtdien, 7. aprīlī plkst. 18.00 būs kinovakars Nacionālo biedrību kultūras namā. Kas var būt labāks par skaistas vakara filmas noskatīšanos draugu kompānijā? Filma noteikti būs par labestību!

Sestdien, 9. aprīlī plkst. 17.00 labdarības nedēļu noslēdzošais pasākums, koncerts „Open hearts” Nacionālo biedrību kultūras namā. Šogad Dakteris klauns svin savu 10 gadu jubileju, kam par godu tiek rīkots šis labdarības koncerts, kurā uzstāsies jauni un talantīgi dziedātāji un dejotāji. Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Palīdzēsim vairot bērnu smaidus!

 

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?