Sestdien, 26. martā Rēzeknē ieradās aktīvākie futbola vecmeistari, lai piedalītos Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības Pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensībās telpu futbolā divās vecuma grupās. Spēles notika Olimpiskā centra Rēzekne universālajā zālē.

Vecākajā grupā (50+) piedalījās četras komandas, kuras izspēlēja apļa turnīru un noskaidroja labākos – pirmajā vietā ar vienu uzvaru un diviem neizšķirtiem Jelgavas valstspilsēta, otrajā vietā ar vienu uzvaru un diviem neizšķirtiem Tukuma novads, trešajā vietā ar trim neizšķirtiem Līvānu novads.

Jaunākajā grupā (40+) piedalījās septiņu pašvaldību komandas. Arī šīs grupas komandas izspēlēja apļa turnīru un noskaidroja labākos. Intriga saglabājās līdz pat pēdējām spēlēm. Ar piecām uzvarām un vienu zaudējumu pret mājinieku komandu pirmo vietu izcīnīja Rīgas valstspilsētas komanda. Rēzeknieši ar četrām uzvarām un diviem neizšķirtiem izcīnīja godalgoto otro vietu, trešie ar trim uzvarām un trim zaudējumiem Olaines novada komanda.

Rēzeknes valstspilsētas komandā spēlēja Ilmārs Logins, Aivars Pozņaks, Igors Derbakovs, Sergejs Krikunovs, Sergejs Zimovs, Aleksejs Višņakovs, Ēriks Krušanovs, Arnolds Vasiļevskis, Sandis Kukulis un Vjačeslavs Puļčs. Apsveicam!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?