Rēzeknes BJSS sieviešu komanda pēc regulārās sezonas spēlēm ierindojās pirmajā vietā līgā, gūstot 6 uzvaras, 1 spēli noslēdzot neizšķirti un 1 reizi zaudējot. Otrais posms bija paredzēts kā izslēgšanas spēļu turnīrs. Ceturtdaļfinālā Rēzeknietes pārliecinoši uzvarēja SK Imanta komandu ar rezultātu 9:1. Vārtu autori: Elizabete Pelse ‘8, 30’, 30’; Olga Prokopkina ‘9, ’18; Jekaterina Ovsjankina ’17, ’37; Olita Pastare ’26; Adriāna Sokolova ’39.

Pusfinālā, ļoti saspringtā spēlē pret FS Metta komandu, pamatlaiks noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 3:3, un tikai pēcspēļu soda sitienu sērija liedza rēzeknietēm iesoļot finālā (5:6). Vārtu autori: Samanta Laškova ‘7; Olita Pastare ’16; Jekaterina Ovsjankina ’17.

Spēlē par 3. vietu rēzeknietes spēkojās ar FC Talsi komandu, kas regulāro čempionātu noslēdza otrajā vietā, taču tāpat nespēja tikt finālā. Diemžēl, arī šajā spēlē veiksme nebija mūsu pusē, rēzeknietes zaudēja ar rezultātu 1:5 un ierindojās 4. vietā līgas čempionātā. Vienīgos vārtus  36. spēles minūtē guva Sofija Garanča.

Par čempionāta labāko vārtu guvēju tika atzīta Rēzeknes BJSS spēlētāja Jekaterina Ovsjankina.