Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” (ARPC) aicina Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada 1.-4. klašu skolēnus piedalīties zīmējumu un stāstu konkursā “Mūsu klases piedzīvojums”. Konkurss tiek organizēts ar mērķi stiprināt klases kolektīva savstarpējās attiecības un saliedētību, veicināt skolēnu aktīvo darbību, radošo pašizteikšanos.

Lai piedalītos konkursā, vienas klases audzēkņiem kopā ir jāuzzīmē zīmējums par tēmu “Mūsu klases piedzīvojums” un jāuzraksta stāsts par zīmējumā attēloto. Zīmēt var ar zīmuļiem, krītiņiem, flomāsteriem, krāsām u.c., izmantojot jebkuru zīmēšanas tehniku, zīmējumam jābūt A3 vai A2 formātā. Savukārt, stāsts (līdz 100 vārdiem) kopā ar zīmējumu jāiesniedz datorrakstā.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa.

Darbus un pieteikuma anketas jāiesniedz Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā 1.1. kabinetā līdz 25. aprīlim (ieskaitot) vai nosūtot pa pastu uz adresi Krasta iela 31, Rēzekne, LV-4601, ar norādi “Zīmējumu un stāstu konkurss”.

Konkursa darbus vērtēs “Zeimuļs” izveidota komisija 5 cilvēku sastāvā, izvērtējot darba atbilstību izvirzītajam mērķim un tēmai, vērtējot radošumu, vēstījuma (stāsta) trāpīgumu un oriģinalitāti, kā arī zīmējuma darba izpildījuma kvalitāti.

Papildus informācija pa tālr. 27854724, Olita Kuksa, ARPC interešu izglītības metodiķe.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?