Jaunieši un pasākuma organizētāji Zeimuļa zālē

Rēzeknes valstspilsētas mācību iestāžu skolēni arī šajā mācību gadā tradicionāli tika aicināti piedalīties erudīcijas konkursā. Šī gada tēma bija “Ar Sprīdīti pa pasauli”. Konkursa jautājumi ietvēra dažādus virzienus: vēsturi un ģeogrāfiju, kultūru un tradīcijas, medicīnu un kulināriju un vēl daudz ko citu. Šogad spēles notika gan Zoom platformā, gan klātiene.

Rēzeknes 5. vidusskolas jaunieši parādīja īstu cīnītāju raksturu, jo sezonas gaitā panākumi bija ļoti mainīgi. Tieši pēdējā kārtā tika gūts svarīgākais panākums spēlē – izcīnīta uzvara kopvērtējumā. Līdz ar to Rēzeknes 5. vidusskolas komanda kļuva par erudītākajiem pilsētas jauniešiem un ieguva galveno balvu – dāvanu karti uz vertikālo vēja tuneli “Aerodium”.

Vēlamies pateikties visiem sezonas spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un radošām atbildēm, visu skolu vadītājiem, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, ARPC “Zeimuļs” kolektīvam par atbalstu, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai, Kanādas vēstniecībai Latvijā un konkursa “Erudīts-2022” komandai: ARPC jaunatnes lietu darbiniecēm Danai Pavļukevičai un Ilzei Ontužānei, izglītības metodiķei Olitai Kuksai.

Novēlam visiem izzinošu un skaistu pavasari! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?