Izgaismota Krasta iela pie vides objekta "Rēzekne"

Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra organizētais Mākslas un mūzikas festivāls “Seven Hills” ir izvirzīts Latvijas pasākumu foruma Pasākumu Izcilības balvas 2021 finālā – kategorijā “2021. gada izcilākā gaismu pastaigu taka”.

Mākslas un mūzikas festivāls “Seven Hills 2021” Rēzeknē iemirdzējās ar plašu pastaigu maršrutu, par kura sākumpunktu tika izvēlēts gaismas staros tērptais Olimpiskais centrs Rēzekne. Krasta ielas promenāde visā tās garumā bija bagātināta ar krāsainiem un saturiski jēgpilniem pārsteigumiem, kas festivāla apmeklētājus virzīja uz Rēzeknes pilskalnu, kur bija iespēja redzēt mākslinieciskas un oriģinālas instalācijas. Pastaigas maršruts turpinājās gar Rēzeknes upi pa krāsaini izgaismoto gājēju promenādi līdz Kovšu ezera krastam, kur bija iespēja vērot iespaidīgu ūdens, gaismas un mūzikas maģiju. Krāsainais piedzīvojums noslēdzās pie izgaismotās Latgales vēstniecības GORS.

Latvijas Pasākumu forums ar mērķi atzīmēt izcilus notikumus, pasākumu organizatorus, uzņēmumus, radošos un tehniskos risinājumus un norises vietas pasākumu jomā kopā ar nozares sadarbības partneriem noskaidros labākos 2021. gada pasākumus (katras kategorijas uzvarētājus) Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvas ceremonijā, kas notiks 27. aprīlī un tiks pārraidīts TV24 ēterā plkst. 21.00.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?