kājas uz skeitborda

Papildus individuālajam atbalstam, ko saņem skolēni projektā PuMPuRS, tiek atbalstīti arī jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu, turpinot izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē, kā arī iesaistīšanu jauniešu aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības. Šogad Rēzeknes valstspilsētā ir saņemti 5 projektu pieteikumi un atbalstīti 2 projekti.

Biedrības “Esi vasals” projekts “Mobinga mazināšana PMP riska grupas izglītojamo vidū, iesaistot tos dažādās aktivitātēs un darbnīcas par mobinga mazināšanu, grafisko dizainu un sublimācijas darbnīcas. Projektā sasniedzamie rezultāti: izglītojamo motivācijas paaugstināšanās, jaunieši kļūs tolerantāki un līdzjūtīgāki. Projekta partneris ir Rēzeknes 3. vidusskola.

Biedrības “Sedna” projekts “Izmēģini un iemācies”. Projekta īstenošanas laikā ir plānotas dažāda veida aktivitātes – jauniešu darba grupas izveide, tikšanās, neformālās izglītības apmācības, aktivitātes “Mūsu projekts”, “Intereses un iespējas”, “Pavāru ikdiena”, “Videi draudzīga dzīvesveida nozīme”, “Foto un video māksla”, simulācijas spēle “Kļūsti par uzņēmēju”. Jaunieši attīstīs prasmi prezentēt sevi, darboties komandā, iegūs jaunas zināšanas un prasmes. Projekta partneris ir Rēzeknes 2. vidusskola.

Vēlam veiksmi īstenošanā!

Informāciju sagatavoja projekta kontaktpersona Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?