Atraitnīšu stādi

Svētdien, 1. maijā, Rēzeknē notiks ikgadējais pavasara gadatirgus “Rasādu opluots”. Visi pirkt un pārdot gribētāji aicināti tikties no plkst. 10.00 līdz 15.00 Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa ielā 29a).

“Šis tirgus ir kļuvis par tradīciju un pamudinājumu uzsākt sēšanas un stādīšanas darbus piemājas dārzos un laukos. Kā ierasts, pavasara gadatirgū būs pieejami gan dažādi stādi – ziedi, vīteņaugi, dekoratīvie krūmi, augļu koki u.c., gan lauku labumi un daiļamatniecības darinājumi. Būs iespēja iegādāties mājražotāju, zemnieku produkciju un amatniecības preces,” informēja Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra direktores vietniece Līga Springa.

Lai tirgus apmeklētājiem noskaņojums jestrāks un bauda tiek ne tikai acīm, bet arī ausīm, Raiņa parka estrādē uz lielās skatuves no plkst. 9.30 līdz 10.00 muzicēs pūšamo instrumentu orķestris “Rēzekne”, bet no plkst. 10.00 līdz 11.00 uzstāsies vietējie amatiermākslas kolektīvi.

Savukārt, no plkst. 11.00 līdz 15.00 parka estrādi ar labi zināmām un ne tik zināmām dziesmām pieskandinās tautā iemīļotas latgaliešu grupas “Ginc un Es”, “Baltie Lāči”, Juris Ostrovskis, kā arī “Ziņģes brāļi” no Bauskas.

Informācija tirgotājiem: Gunta Grabuste, tālr. 646 22222 vai 26332249, e-pasts gunta.grabuste@rezekne.lv

Afiša

Autovadītāju ievērībai!

Saistībā ar to, ka tirdzniecība paredzēta arī uz parkam blakus esošās Raiņa ielas, no plkst. 6.00 līdz 18.00 Raiņa ielas posms, sākot no K. Valdemāra ielas līdz 18. Novembra ielai, būs slēgts. Automašīnu novietošanai tiks organizētas papildus stāvvietas. Sekojiet līdzi informācijai!

Karte - satiksmes ierobežojumi 1. maijā

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?