Afiša

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu 4. maijā Rēzeknē tradicionāli atzīmēsim aktīvā un sportiskā gaisotnē, rīkojot ikgadējo Velobraucienu. Aicinām pilsētas iedzīvotājus un viesus iesaistīties svētkiem veltītajos pasākumos, kā arī visas dienas garumā, katram piemērotā laikā nolikt ziedus pie pieminekļa “Vienoti Latvijai”!

Plkst. 11.00 Velobrauciena dalībnieki un pārējie svētku apmeklētāji pulcēsies laukumā pie pieminekļa “Vienoti Latvijai” uz Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītu svinīgo brīdi. Rēzeknes valstspilsētas domes deputāti dosies nolikt ziedus, būs muzikāls veltījums un domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča uzruna, kuras noslēgumā pilsētas mērs dos startu Velobraucienam.

Velobraucienā aicināti piedalīties visu vecumu riteņbraucēji – individuāli un komandās (5 un vairāk dalībnieki). Katram būs iespēja izvēlēties kādu no četriem maršrutiem:

  • Kovšu ezera maršruts (7,1 km), kontrolpunkts – laivu mājas auto stāvlaukums;
  • Eiro velo maršruts (4,6 km), kontrolpunkts – Olimpiskais centrs Rēzekne;
  • Rēzeknes Ziemeļu parka maršruts (5,2 km), kontrolpunkts – piepūšamā futbola halle;
  • Meža parka maršruts (9 km), kontrolpunkts – Vipingas meža parka auto stāvlaukums.

Velobrauciena finišs visiem maršrutiem paredzēts Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā. Veiklākie braucēji tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.

Savukārt, Kultūras un atpūtas parka velo trasē notiks tradicionālās Veiklas braukšanas sacensības (reģistrācija un sacensības no plkst. 12.00 līdz 14.00) trīs vecuma grupās: 7-10 gadi, 11-13 gadi, 14 gadi un vairāk.

Velobrauciena dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš, līdz 28. aprīlim nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu uz e-pastu rezekne.sportaparvalde@gmail.com. Tiek saglabāta iespēja pieteikties dalībai velobraucienā arī 4. maijā, pirms brauciena. Dalībnieki, kuri būs pieteikušies līdz 28. aprīlim, saņems piemiņas medaļas. No plkst. 10.00 līdz 10.45 paredzēta dalībnieku reģistrācija domes ēkā, mazajā zālē (velobrauciena nolikums un pieteikuma veidlapa).

Latgales vēstniecība GORS Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā saviem skatītājiem ir sarūpējusi divas latviešu filmas, ko varēs apmeklēt bez maksas, iepriekš izņemot ieejas kartes. Plkst. 15.00 būs skatāma animācijas filma “Saule brauca debesīs” un plkst. 17.00 – romantiska pārpratumu komēdija “Homo Novus”.

Lai gaiša, patriotiska un lepnuma pilna šī diena!

Autovadītāju ievērībai!

Rūpējoties par velobraucēju drošību, pilsētas centrā būs īslaicīgi ierobežota transporta satiksme. Tā kā velobraucēji šoreiz dosies četros virzienos, satiksmes ierobežojumi paredzēti tikai kopīgā starta vietā. No plkst. 10.30 līdz 11.15 būs slēgta satiksme (izņemot sabiedrisko transportu) Atbrīvošanas alejas posmā no Baznīcas ielas krustojuma līdz Pulkveža Brieža ielas krustojumam.

Karte ar satiksmes ierobežojumiem

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?