OCR peldbaseina komplekss

No 1. maija tiks atsākta āra peldbaseina kompleksa darbība. Apmeklējot āra peldbaseinu, apstiprinājums par Covid-19 vakcināciju vai pārslimošanu nav nepieciešams.

Publiskās peldēšanas darba laiks un cenas ir atrodams Olimpiskā centra mājaslapas sadaļā “Aktivitātes”. Iepriekšēja reģistrēšanās brīvdabas peldbaseina apmeklējumam nav nepieciešama.

Patstāvīgi, bez pieaugušā klātbūtnes, baseina teritorijā tiek ielaisti bērni, sākot no pilniem 13 gadiem.

Āra peldbaseina kompleksā pieejams ne vien lielais peldbaseins, bet arī divas burbuļvannas, mazais bērnu baseins ar slidkalniņu, sauļošanās zviļņi, kā arī dienās, kad gaisa temperatūra noslīd zem 20 °C, pieejama āra sauna! Ūdens temperatūra āra peldbaseinā ir +27°C, mazajā bērnu baseinā +29°C un burbuļvannā +35°C, attiecīgi ūdens priekus iespējams baudīt neatkarīgi no laikapstākļiem.

Ar Rēzeknieša karti paredzēta 10% atlaide (tikai kartes īpašniekam), savukārt bērni līdz 2 gadiem (ieskaitot) pieaugušā pavadībā peldbaseinu apmeklē bez maksas (tikai bērns).

Āra peldbaseina sezonas laikā ir spēkā īpašais piedāvājums – piecas āra peldbaseina kompleksa apmeklējuma reizes un piecas modernās trenažieru zāles apmeklējuma reizes ar neierobežotu apmeklējuma laiku maksā tikai 50 eiro (atlaide netiek piešķirta). Sestdienās trenažieru zālē ir pieejami saunas pakalpojumi. Iegādājoties trīs īpašos piedāvājumus sezonas laikā, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” dāvinās piecu reižu slidošanas abonementu.

Sporto kopā ar OCR!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?