Jaunie basketbolisti ar treneri

Praktiski pēdējās trīs basketbola sezonas ir pagājušas Covid-19 ēnā, taču 2021./2022. gada sezona, kaut ar dažādiem izaicinājumiem, kā arī saraustītu sezonas spēļu grafiku, nu jau tuvojas noslēgumam. Šajā sezonā visas komandas no U12 līdz U19 vecuma grupām tika sadalītas 4 konferencēs, kurā Rēzeknes “SB SK Ezerzeme/BJSS” basketbolisti sacentās Austrumu zonā. Pirmā spēļu sacensību kārta paredzēja noskaidrot katras konferences četras spēcīgākās komandas, lai tālāk jau otrajā kārtā un izslēgšanas spēlēs, noskaidrotu Latvijas čempionus basketbolā.

Pirmo spēļu kārtu ir pārvarējuši Rēzeknes U19 un U14 vecuma grupas komandas basketbolisti trenera Alekseja Grehova vadībā. Abas komandas Austrumu konferencē ieņēma 3. vietu, attiecīgi starp 11 komandām U19 un 12 komandām U14 vecuma grupās. Pašlaik abas komandas aktīvi aizvada otrās kārtas spēles, lai kvalificētos izslēgšanas spēļu turnīram.

Joprojām turpinās pirmās kārtas spēles U13 un U12 vecuma grupu konkurencē. Abām komandām ir palicis nospēlēt pa vienai spēlei regulārajā čempionātā. U13 vecuma grupas basketbolisti Alekseja Grehova vadībā jau ir nodrošinājuši 1. vietu Austrumu konferencē, kurā piedalījās 9 komandas. Tāpat to ir paveikuši U12 vecuma grupas basketbolisti trenera Jura Fedotova vadībā, attiecīgi ieņemot 1. vietu starp 9 komandām.

Martā norisinājās Balcia “Mini kauss” pirmā posma čempionāts arī pašiem jaunākajiem censoņiem U11 un U10 vecuma grupās trenera Edgara Unzula vadībā. Viens no čempionāta posmiem notika Rēzeknē, kur arī sacentās mūsu pilsētas jaunie basketbolisti. Abas vecuma grupas izcīnīja 1. vietas un ieguva ceļazīmi uz NBA Junior līgas čempionātu, kurā pulcēsies 30 Latvijas spēcīgākās komandas. Čempionāts paredzēts šī gada jūnijā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?