Vīrietis, puika un sieviete uz vingrošanas paklājiņa zem baloniem

Sestdien, 7. maijā plkst. 11.00 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvaldes sporta namā notiks sporta un prāta spēles visai ģimenei „Mamma, tētis, es – sportiska ģimene!”. Spēles organizē „Rēzeknes Māmiņu klubs” sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvaldi un ARPC „Zeimuļs”.

Spēlēs var piedalīties pilnīgi visi ģimenes locekļi – mammas, tēti, jebkura vecuma bērni, vecmāmiņas, vectētiņi, tantes, onkuļi un citi. Un, pat, ja Jūs nevarat palielīties ar saviem sasniegumiem sportā, tas nebūs šķērslis, lai piedalītos šajās spēlēs! Jo galvenais svētku mērķis nav sporta sasniegumi, bet gan lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni, iepazīties un sadraudzēties ar tādām pašām ģimenēm kā Jūs.

Dalībniekus gaida konkursi, prāta spēles, stafetes, sportistu uzstāšanās. Visi dalībnieki saņems balvas! Formas tērps – sportisks apģērbs.

Lai piedalītos sportiski izklaidējošajos svētkos, līdz 3. maijam jānosūta pieteikums brīvā formā uz e-pastu konkurspr@inbox.lv vai pa tālruni 28375137. Pieteikumā jānorāda visu ģimenes locekļu vārdi un uzvārdi, bērnu vecums, ģimenes komandas nosaukums, kontakttālrunis. Reģistrācija no plkst. 10.30.

Pasākumu atbalsta Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība, A/S “Swedbank”, SIA “Planeta”, biedrība “Atma”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?