Sporta deju sacensībās “Rīgas pavasaris” 3. aprīlī piedalījās 248 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām. SDK “Viva” gan iesācēju grupas, gan kvalifikācijas klašu dejotāji uzrādīja lieliskus rezultātus: 1. vieta iesācēju grupā abiem mūsu pāriem – Vladislavam Birjukovam un Baženai Lebedevai, Pavelam Zavadskim un Paulai Pontagai. Bērnu II grupā E6 klasē Latvijas Kausa izcīņas posmā 3. vietas ieguvēji ir Markuss Kalniņš ar partneri Džesiku Mordereri. Juniori I E6 klasē 1. vietu izcīnīja Timurs Beilo un Milāna Smirnova, 3. vieta šajā grupā ir Oskaram Kivrānam un Vanesai Volkovai, kas Juniori I D klasē St deju programmā izcīnīja 2. vietu un La dejās 3. vietu. Juniori II – Jauniešu grupā  D klasē La dejās 1. vieta ir Maksimam Avdejenokam un Ksenijai Fjodorovai.

9. aprīlī “Ādažu balvas” sacensībās SDK “Viva” iepriecināja ar rezultātiem: iesācēju grupā 1. vieta Boženam Gaidim, Aleksai Silagailei, 1. vieta Danielam Lopsam, Agnesei Kravalei, 1. vieta Vladislavam Brjukovam un Baženai Lebedevai. Juniori I grupā E6 klasē liels prieks bija par mūsu abu pāru dejotāju sasniegumiem, kas Latvijas Kausa izcīņas posmā ir pirmajā trijniekā – 1. vieta Timuram Beilo ar partneri Milānu Smirnovu un 2. vieta – Oskaram Kivrānam un Vanesai Volkovai. Bērnu grupā E6 klasē 1. vieta ir Markusam Kalniņam un Džesikai Mordererei. Viņiem izdevās uzvarēt arī Bērnu grupā St un La deju programmā. Junioru un jauniešu apvienotā grupā C klasē 4. vieta St deju programmā Ņikitam Isačenkovam un Gabriellai Brokānei. Juniori I D klasē La deju programmā  un Juniori I atklātajā grupā St un La deju programmā 1. vieta Valteram Kotānam ar partneri Mirabellu Rudusāni.

10. aprīlī Rīgas sacensībās “Elfs 2022” piedalījās mūsu mazākie dejotāji, kas izcīnīja 1. vietu un šajās sacensībās savāca nepieciešamo punktu skaitu, un pārgāja augstākā E4 kvalifikācijas klasē.

Apsveicam dejotājus, vecākus un trenerus ar lieliskiem sasniegumiem!

Ilona Kalniņa, SDK “Viva”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?