Rāpojošs mazulis

Sestdien, 7. maijā plkst. 11.00 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvaldes sporta namā notiks sporta un prāta spēles visai ģimenei “Mamma, tētis, es – sportiska ģimene!”, kuru laikā norisināsies sacensības pašiem mazākajiem dalībniekiem “Rāpotāju skrējiens”. Aicinām pieteikties mazo rāpotāju sacensībām!

“Rāpotāju skrējiens” ir atraktīvas sacensības mazuļiem līdz 1 gada vecumam, kuri jau rāpo, bet vēl nestaigā. Noteikumi ir pavisam vienkārši – mazulim, pēc iespējas ātrāk rāpojot, jātiek līdz finišam. Vecāki drīkst rāpotāju uzmundrināt un motivēt visos iespējamos veidos – ar mīļāko mantiņu vai citu kārotu lietu.

Visus mazos sacensību dalībniekus un viņu māmiņas gaida īpaša balva no Veselības studijas “Rebus” – iespēja māmiņām kopā ar mazuļiem apmeklēt nodarbību “Mamma vingro!”.

Spēles organizē biedrība “Rēzeknes Māmiņu klubs” sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas domes Sporta pārvaldi un ARPC “Zeimuļs”.

Lai piedalītos rāpotāju sacensībās, līdz 5. maijam pieteikums brīvā formā jānosūta uz e-pastu konkurspr@inbox.lv vai jāpiesakās pa tālruni 28375137. Pieteikumā jānorāda visi spēļu dalībnieki – ģimenes locekļu vārdi un uzvārdi, bērnu vecums, ģimenes komandas nosaukums, kontakttālrunis. Reģistrācija pasākumā no plkst. 10.30.

Pasākumu atbalsta Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība, A/S “Swedbank”, SIA “Planeta”, biedrība “Atma”, Veselības studija “Rebus”, Tupperware Latvija “Daugava” SIA “Ergolast”.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības iestādes Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm Olga Strode

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?