Rekreācijas centra būve ar spāru vainagu

Piektdien, 29. aprīlī, spāru svētki tika svinēti Kovšu ezera krastā topošajam rekreācijas centram, jo ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija.

Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, uzrunājot klātesošos, pateicās rekreācijas centra projektētājiem, būvniekiem un visiem projekta īstenošanā iesaistītajiem par saliedēto komandas darbu. Topošais rekreācijas centrs būs vēl viens posms, veidojot labiekārtotu vidi pie Kovšu ezera. Un tādējādi mūsu pilsēta jau nākamajā gadā kļūs par vēl pievilcīgāku atpūtas vietu ne vien rēzekniešiem, bet arī tūristiem, veicinot Rēzeknes atpazīstamību un tūrisma nozares attīstību.

Svinīgajā pasākumā piedalījās arī rekreācijas centra būvdarbu veicēju SIA “Arčers” valdes loceklis Kārlis Balgalvis, projekta autoru SIA “ARX arhitekti” valdes locekle, arhitekte Daiga Bikše, kā arī būvuzraugu SIA “Marčuks” valdes loceklis Aleksandrs Marčuks.

Atgādināsim, ka rekreācijas centra trīs stāvu ēkā 3076 m2 platībā pavisam drīz rēzeknieši un pilsētas viesi varēs atpūsties 3 saunās, 2 tvaika pirtīs, džakuzi, apmeklēt bērnu baseinu, auksto baseinu pie saunām, dušu procedūras, lielo baseinu ar dažādu ūdens masāžas aprīkojumu, kā arī bāru un āra terasi ar āra baseinu un āra džakuzi. Tāpat apmeklētājiem būs pieejamas trenažieru un fitnesa zāles un, protams, SPA procedūru telpas. Piedāvājumā būs dažāda veida masāžas, fizioterapijas un ūdens procedūras, kā arī kosmētiskās procedūras kopumā 16 speciāli aprīkotās un iekārtotās telpās.

Būvdarbi tiek veikti, īstenojot projektu “Rēzeknes rekreācijas centra izveide tūrisma attīstībai” Nr. 5.6.2.0/19/I/021.

NAP ERAF logo

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?