Afiša

Rēzeknes pilsētas, kā arī tuvējo reģionu iedzīvotāji, 7. un 8. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 aicināti nogādāt nolietotās un vairs nevajadzīgās elektroiekārtas uz elektrotehnikas šķirošanas kampaņas “Elektrotehnikas šķirošanās tūre” pieturpunktu, kas atradīsies pie veikala “Maxima”, Atbrīvošanas alejā 141A.

Piedaloties akcijā, ikvienam dalībniekam būs iespēja reģistrēties izlozei un laimēt veikala “Maxima” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Katrā kampaņas tūres pieturpunktā tiks izlozētas divas dāvanu kartes.

Iedzīvotāji aicināti nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Jāņem vērā, ka akcijā var nodot tikai elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiks savākti cita veida atkritumi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c.

Informējam, ka visa veida nolietotās un nederīgās sadzīves un elektroiekārtas tiek klasificētas kā videi kaitīgie atkritumi, jo tās var saturēt videi un cilvēkam bīstamas vielas. Ja baterijas vai elektroiekārtas netiek nodotas otrreizējai pārstrādei, tās, nokļūstot apkārtējā vidē, var radīt toksisku piesārņojumu, kas kaitē gan dabai, gan cilvēku veselībai. Elektroiekārtas un baterijas satur virkni bīstamu ķīmisku vielu, piemēram, svinu, kadmiju, alvu, dzīvsudrabu u.c.

Šķirošanas kampaņu rīko Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide”, “Tet” un “Maxima Latvija”. Vairāk par šķirošanas kampaņu uzzināsiet Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv sadaļā “Jaunumi”. Jautājumu gadījumā par akcijas norisi aicinām sazināties, zvanot pa tālr. 26626165 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?