Absolventi dodas pie pieminekļa "Vienoti Latvijai", fonā balta katoļu baznīca

Šogad 13. maijs būs īpaša diena Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo skolu 12. klašu skolēniem – gan izglītības iestādēs, gan pilsētā tiks svinēti “Baltie skolas zvana svētki”, to moto: Lai piepildītos sapņi, ir jāizpleš spārni…

Tradicionāli pie pieminekļa “Vienoti Latvijai” plkst. 13.00 uz svinīgo pasākumu tiks aicināti 313 mūsu valstspilsētas izglītības iestāžu 12. klašu izglītojamie. Topošos vispārizglītojošo skolu absolventus uzrunās un sveiks Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības vadība, Izglītības pārvaldes vadītājs, garīdzniecības un skolu direktoru pārstāvji. Skanēs muzikālie sveicieni un laba vēlējumi mūsu pilsētas izglītības iestāžu skolēnu – solistes Endijas Juškānes, vokālā ansambļa “Noskaņa” un popgrupas “Pepijas” – izpildījumā.

Simbolisku sveicienu šajos svētkos – pašdarinātas baltās dūjas, kas ir miera un mīlestības simbols – 12. klašu skolēniem pasniegs Rēzeknes sākumskolas 1. klašu skolēni.

Maija vidū 12. klašu skolēniem sāksies centralizētie eksāmeni, to rezultātus absolventi iegūs jūnija beigās, un tikai tad katrs dosies pretim savam sapnim, savai izvēlei.

Vēlam 12. klases skolēniem veiksmi centralizētajos eksāmenos un iecerēto sapņu piepildīšanā!

Informāciju sagatavoja Vita Mežore, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste metodiķe

Satiksmes ierobežojumi

No plkst. 12.30 līdz 14.00 satiksme būs slēgta Atbrīvošanas alejas posmā no Brāļu Skrindu ielas krustojuma līdz Pulkveža Brieža ielas krustojumam un Baznīcas ielas posmā no Baznīcas ielas 17 līdz Baznīcas ielai 22.

Satiksmes ierobežojumu karte 13.05.2022.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?