Pirts piederumi

Atsaucoties iedzīvotāju interesei, informējam, ka Rēzeknē ir pieejamas divas publiskās pirtis. Pirts pakalpojumu nodrošina SIA “Villi” Meža ielā 33C un IK “Sauna” N.Rancāna ielā 5.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvalde “Sociālais dienests” sniedz atbalstu higiēnas pakalpojumu saņemšanai atsevišķām iedzīvotāju grupām, daļēji sedzot pirts pakalpojuma izmaksas personām, kurām piešķirta vecuma pensija, personām ar invaliditāti, trūcīgām ģimenēm (personām). Pirts pakalpojuma izdevumi tiek segti līdz 2,50 eiro apmērā, bērniem līdz 7 gadu vecumam pirts apmeklējums ir bezmaksas.

Minētajām personām ir tiesības saņemt pakalpojumu ar atlaidi pie pakalpojuma sniedzēja, attiecīgi savam statusam, uzrādot

  • izziņu par atbilstību trūcīgas ģimenes (personas) statusam;
  • izziņu par atbilstību maznodrošinātās ģimenes (personas) statusam;
  • pensionāra apliecību un Pensionāru sociālo pakalpojumu centra klienta bez izmitināšanas apliecību;
  • invalīda apliecību.

SIA “Villi” nodrošina pirts darbību divas dienas nedēļā – piektdien un sestdien, bet IK “Sauna” nodrošina pirts darbību trīs dienas nedēļā – ceturtdien, piektdien un sestdien.

Pirts apmeklējuma cenu nosaka pakalpojuma sniedzējs, un tā ir mainīga. Atlikušo summu par pirts pakalpojumu sedz pati persona.

Informāciju sagatavoja Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Inese Nipere

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?