Futbola komanda ar kausu un medaļām

Sestdien, 30. aprīlī Rīgā norisinājās Latvijas 2022. gada atklātā veterānu čempionāta futbolā pirmā posma spēles, kas reizē bija SIA “Portmanns un Ko” kausa izcīņa. Sacensībās piedalījās deviņas komandas no Alūksnes, Daugavpils, Jūrmalas, Limbažiem, Olaines, Rīgas, Siguldas, kā arī Rēzeknes sporta veterānu komanda Ilmāra Logina vadībā.

Sākumā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur izspēlēja apļa turnīru, pēc tam finālspēlēs noskaidroja uzvarētājus. Rēzeknes futbola veterānu komanda savā apakšgrupā divās spēlēs izcīnīja uzvaras – ar 2:1 pār “Sportima” (Rīga) un ar 1:0 – pār FK “Veterāns” (Olaine), un neizšķirts 0:0 ar Daugavpils komandu, izcīnot otro vietu grupā. Pusfināla spēlē ar Alūksnes komandu “Viesulis” pamatlaikā rezultāts 1:1, veiksmīgāki pēcspēles sitienos rēzeknieši un uzvara ar 4:3. Otrajā pusfināla spēlē FK “02” (Rīga) ar 3:1 pārspēja Daugavpils komanda. Finālspēlē rēzeknieši ar 2:0 pārspēja FK “02” un kļuva par pirmā posma uzvarētājiem. Spēlē par trešo vietu Daugavpils ar 4:0 uzvarēja komandu “Viesulis”.

Nākamā posma spēles 14. maijā Rīgā, kur tiks noskaidroti Reiņa Zālīša piemiņas kausa ieguvēji. Čempionāta sezona turpināsies līdz 24. septembrim, kopā izspēlējot desmit posmu spēles.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?