3 priecīgi bērni

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, kas Rēzeknē šogad solās būt ļoti atraktīva un sirsnīga.

Mazākajiem pilsētas iedzīvotājiem ir paredzēts līdzdalības pasākums “Saldējums ar lielajiem”. Tiekamies ARPC “Zeimuļs” plkst. 13.00, kur būs iespēja sastapt pilsētas lēmumu pieņēmējus un uzdot sev interesējošos jautājumus.

Rēzeknes ģimenes 1. jūnijā aicinātas pieteikties atraktīvai pastaigai. Katrai ģimenei, mērojot pastaigas maršrutu, pieturpunktos būs jāveic dažādi atjautības, izveicības un komandas saliedēšanas uzdevumi. Pasākuma galvenais mērķis ir vairot kopā būšanas prieku, sniedzot iespēju ģimenēm lietderīgi pavadīt laiku kopā ar bērniem. Piedzīvojumu maršruta sākums būs Kultūras un atpūtas parkā no plkst. 16.00 līdz 17.00, un katrai komandai maršruts aizņems aptuveni 1,5 līdz 2 stundas.

Iepriekšēja reģistrācija pasākumam ir obligāta. Pieteikuma anketa jānosūta uz e-pastu kultur@rezekne.lv līdz 28. maijam.

Ikviens jaunietis aicināts piedalīties vakara orientēšanās pasākumā “Iebrauc vasarā”, līdzi ņemot draugus, radus, māsas un brāļus, lai kopīgi dotos orientēšanās braucienā pa Rēzeknes pilsētu. Braucienā jāizmanto savi personīgie velosipēdi, skeiti, longbordi vai bolti. Dalība braucienā ļaus iepazīt Rēzekni no cita skatu punkta, meklējot konkrētus “spotus” un veicot dažāda veida uzdevumus. Nenoguli, būs jautri! Tiekamies plkst. 20.00 pie ARPC “Zeimuļs”.

Informāciju apkopoja un sagatavoja Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra direktores vietniece Līga Springa

3 Comments
 1. Irīna 1 mēneša atpakaļ

  2 bērni, 2 pieaugušie

 2. Irīna 1 mēneša atpakaļ

  Здравствуйте. Хотим участвовать 1.06 в вашей эстафете. Будет 2 ребёнка и 2 взрослых. Спасибо.

  • Eleonora Ivanova 1 mēneša atpakaļ

   Ģimenes pastaigai iepriekšēja reģistrācija ir obligāta. Pieteikuma anketa jānosūta uz e-pastu kultur@rezekne.lv līdz 28. maijam.
   Aktivitātēi iebrauc vasarā reģistrācijas nav, tiekamies pie ARPC Zeimuļs plkst. 20.00, pasākums ir paredzēts jauniešiem.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?