Piektdien, 13. maijā, ARPC “Zeimuļs” Jaunatnes iniciatīvu projekta ietvaros norisinājās pasākums “Mode saulrietā”, kuru organizēja Rēzeknes pilsētas Dienesta viesnīcas jaunietes Sintija Kokoreviča un Kitija Zalužinska, un skolotāja Inna Pētersone. Savu mākslu prezentēja  Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi un absolventi, Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas audzēkņi, kā arī savu foto mākslu piedāvāja šī projekta līdzautore Kitija Zalužinska.

Skatītāji bija patīkami pārsteigti par Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas tērpu darinātājām un demonstrētājām. Ekskluzīvie tērpi atstāja neaizmirstamu iespaidu. Kolekcijas bija veidotas ļoti dažādos stilos sākot ar romantiskām ikdienas kleitām, beidzot ar ekstravagantiem izejamiem apģērbiem, tāpēc skatītāju interese un uzmanība tika noturēta līdz pēdējiem pasākuma akordiem. Pasākums ir izdevies. Mums ir liels prieks un lepnums, ka mēs to paveicām!

Pateicība visiem, kas piedalījās: Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas skolotājiem Kristīnei Bindukai, Skaidrītei Romančukai un Imantam Haņeckim, audzēkņiem un absolventiem, kā arī Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas tradicionālās mūzikas ansamblim un džeza ansamblim. Sirsnīgs paldies Rēzeknes pilsētas Dienesta viesnīcas atsaucīgajām modelēm un jauniešiem, kuri piedalījās organizēšanas procesā!

Īpašs paldies mūsu sponsoriem: SIA “KSenukai”,  SIA “Jam burger”, SIA “Kraģītis” un SIA “Poligrāfserviss”.

Šis projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas dienesta viesnīcas jauniešu iniciatīvu projekta autore Sintija

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?