Sestdien, 14. maijā Rīgā norisinājās Latvijas 2022. gada atklātā veterānu čempionāta futbolā otrā posma spēles, kas reizē bija Reiņa Zālīša piemiņas turnīrs. Sacensībās piedalījās astoņas komandas no Alūksnes, Daugavpils, Jūrmalas, Limbažiem, Olaines, Rīgas, kā arī Rēzeknes sporta veterānu komanda Ilmāra Logina vadībā.

Sākumā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur izspēlēja apļa turnīru, pēc tam finālspēlēs noskaidroja uzvarētājus. Rēzeknes futbola veterānu komanda savā apakšgrupā vienā spēlē izcīnīja uzvaru, ar 4:0 pārspējot Limbažu komandu, vienus spēli nospēlēja neizšķirti – ar 0:0 ar “Sportima” (Rīga) un ar 0:1 piekāpās Alūksnes komandai “Viesulis”. Līdz ar to grupā trešā vieta un spēlē par 5./6. vietu ar Olaines komandu “Veterāns” pamatlaikā rezultāts 0:0, pēcspēles sitienos rēzeknieši uzvarēja ar 13:12.

Spēlē par trešo vietu Jūrmala ar 1:0 uzvarēja komandu “Sportima”, bet par otrā posma uzvarētājiem kļuva komanda “Viesulis”, kura finālspēlē tikai pēc 0:0 pamatlaikā ar 3:2 pēcspēles sitienos pārspēja FK “02”.

Kopvērtējums pēc 2. posma:

1. FK “02” (Rīga) – 18 punkti
2. “Viesulis” (Alūksne) – 17
3. Rēzekne – 16
4.-5. Jūrmala – 13
4.-5. “Sportima” (Rīga) – 13
6. Daugavpils – 12
7. “Veterāns” (Olaine) – 10
8. Limbaži – 5
9. Sigulda – 3

Nākamā posma spēles 28. maijā Limbažos, kur tiks noskaidroti Limbažu Olimpiskā centra kausa ieguvēji. Čempionāta sezona turpināsies līdz 24. septembrim, kopā izspēlējot desmit posmu spēles.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?