Ķerra ar koku stādiem un lāpstām

Starptautiskajā ģimenes dienā, 15. maijā, Kovšu ezera krastā Rēzeknes ģimenēm bija iespēja iestādīt savu koku un tādējādi sniegt pienesumu dzimtās pilsētas apzaļumošanā. Ģimenes ar prieku un entuziasmu iestādīja savus kokus un izteica priekšlikumu, ka koku stādīšana varētu kļūt par labu rēzekniešu tradīciju.

Rēzeknes pašvaldība aicina ikvienu piedalīties rēzekniešu paaudžu parka izveides uzsākšanā promenādē gar Rēzeknes upi sestdien, 18. jūnijā plkst. 10.00. Šajā dienā Rēzeknes iedzīvotāji aicināti iestādīt 270 dažādu šķirņu kokus un dekoratīvos krūmus. Pēc tam katram kokam tiks piestiprināta zīme ar QR kodu, un ikviens garāmgājējs ar telefona palīdzību varēs uzzināt, kurš ir iestādījis konkrēto koku. Akcijas dalībnieku, rēzekniešu, pilsētas viesu un nākamo paaudžu ērtībai tiks izveidota speciāla digitālā karte, kur būs norādīta katra iestādītā koka atrašanās vieta un šķirne.

Tā kā personificēto QR kodu izveidei ir nepieciešams laiks un informācija, dalībai koku stādīšanas pasākumā obligāti jāreģistrējas līdz 10. jūnijam (ieskaitot), aizpildot pieteikumu. Anketā jānorāda vārds, uzvārds, vecums (vai dzimšanas gads), kontakttālrunis un, ja ir vēlēšanās, var uzrakstīt novēlējumu dzimtajai pilsētai. Tāpat var reģistrēties dalībai koku stādīšanas pasākumā pa tālruni 26595017. Savu koku var iestādīt ikviens cilvēks, ģimene, uzņēmums, sporta komanda, bērnudārza grupa vai klase. Īpaši aicinām seniorus, lai topošajā paaudžu parkā būtu pārstāvēti visu vecumu rēzeknieši. Koku stādīšanas akcijas jaunākajam un “pieredzējušākajam” dalībniekiem tiks pasniegtas pārsteiguma balvas no Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības. Visi akcijas dalībnieki saņems sertifikātus kā apliecinājumu tam, ka iestādīja koku paaudžu parkā.

Kurš labi strādā, var arī labi atpūsties, tāpēc 18. jūnijā pasākuma laikā promenādē gar upi būs gan konkursi, gan mūzika, gan pīrādziņi ar tēju. Tiekamies laukumā pie uzraksta “Rēzekne”.

1 Comment
  1. Arita 4 nedēļas atpakaļ

    Lielisks pasākums!!!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?